WYNIKI KONKURSU URODZINOWEGO!

Ponad miesiąc temu Bądź tu teraz obchodziło swoje urodziny, z tej okazji zorganizowałam dla Was konkurs. Nie było to rozdanie, ponieważ zdecydowałam, że chcę, aby nagroda powędrowała do kogoś, komu naprawdę na niej zależy. Rozdania wiążą się również z przybyciem wielu pseudo-czytelników, a tego chciałam uniknąć, więc postawiłam na tradycyjny konkurs, w którym uczestnicy mogli się wykazać kreatywnością. Gdy zaczęły napływać pierwsze zgłoszenia bardzo tego pożałowałam, bo widziałam, że będę miała problem w wyborem osoby, do której wyślę nagrodę. I uwierzcie mi było ciężko! Zgłosiło się 25 osób i najchętniej znacznej większości posłałabym upominek, jednak cóż... musiałam jakoś wybrać, w czym pomogła mi przyjaciółka ♥ 

No więc...
Za twórczą wypowiedź - ślicznie ubraną w słowa, zawierającą najskrytsze myśli autorki i po części trafiającą w mój światopogląd - chciałabym nagrodzić...:
Darcie 

Zachęcam do zapoznania się z odpowiedzią zwyciężczyni:

Mam nadzieję, że pozostali uczestnicy rozumieją, że jakoś musiałam wybrać, a robiłam to z bólem serca :( 

15 komentarzy :

 1. Gratuluję! Ładny wiersz.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. O kochana znów nowy wygląd bloga. :D
  Zdecydowanie zwyciężczyni zasłużyła. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko nagłówek :D - z tamtym było coś nie tak :/

   Usuń
 3. Zdecydowanie zasłużona wygrana, plus niesamowity utwór, czułam się, jakby autorka ubrała mój swiatopogląd w piękne słowa :) Zgadzam się z nią całym sercem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!
  Wygrana jak najbardziej zasłużona! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! :)

  Pozdrawiam,
  http://miedzypolkami-ksiazki.blogspot.com/2016/02/tokio-ghoul.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwyciężczyni! :)
  Pozdrawiam!

  napolceiwsercu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Och, jesteś! Czekałam na Ciebie! Wybaczam spóźnienie - lepiej późno niż wcale :D No to czytaj i komentuj (nie musisz się podlizywać, pisz co myślisz :D)!
Twój komentarz znaczy dla mnie więcej niż myślisz, to taka drobnostka, a jak motywuje! Uwielbiam czytać komentarze i na nie odpowiadać! Jeśli zostawisz po sobie ślad, to na pewno Cię odwiedzę, możesz zostawić linka - będzie mi łatwiej.
Och, uwielbiam Cię, drogi czytelniku ♥

Bądź tu teraz © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka