Feeria zapowiada!

Zapraszam do zapoznania się z zapowiedziami na I kwartał 2016 r. Wydawnictwa Feeria ♥

 Złe dziewczyny nie umierają 
PREMIERA: 13.01.2016 
Alexis ucieka w fotografowanie i trzyma się na uboczu, jak niejedna nastolatka. Nie każdy jest urodzoną cheerleaderką. Zresztą jak się żyje z takimi rodzicami, nie ma w tym nic dziwnego. Młodsza siostra Alexis, trzynastoletnia Kasey, też jest specyficzna, z tym swoim zbzikowaniem na punkcie starych lalek. W sumie życie Alexis, choć trochę wyobcowane, nie odbiega od normy. Tak się przynajmniej wydaje… 
Nagle sprawy wymykają się spod kontroli. Staje się jasne, że złowróżbne sygnały to był dopiero przedsmak prawdziwej grozy. Kasey zaczyna się zachowywać jeszcze bardziej niepokojąco niż wcześniej: jej błękitne oczy skrzą czasem zielonym blaskiem, pamięć odmawia jej posłuszeństwa, a słowa… słowa, które wypowiada, są żywcem wyjęte z dawnych epok. Kasey z radosnej kolekcjonerki lalek zmienia się uosobienie zła. Dziwne rzeczy dzieją się też w domu. Drzwi otwierają się i zamykają pchane niewidzialną ręką, woda sama się gotuje, klimatyzacja, choć wyłączona, przepełnia całe wnętrze chłodem. 
Początkowo Alexis bierze te sytuacje za urojenia, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że wszystko dzieje się naprawdę i tylko ona może podjąć walkę z czającym się zagrożeniem i ratować siostrę. Tylko czy zielonooka potworna dziewczynka to wciąż ta sama osoba co wcześniej? 
 Kuracja samobójców
Program. Część II
PREMIERA: 13.01.2016 
Sloane i James podjęli próbę ucieczki przed epidemią i programem, ale zagrożenie nie znikło. Bo program nie chce o nich zapomnieć… Teraz, dołączywszy do grupy buntowników, muszą uważać na to, komu mogą zaufać, i znaleźć sposób na obalenie programu oraz powstrzymanie epidemii. A to jest bardzo trudne, gdy w pamięci mają tyle białych plam. Pomóc im może tylko kuracja – tajemnicza tabletka, która może przywrócić wspomnienia. Za bardzo wysoką cenę. I istnieje tylko jedna dawka.


Pustka
Wiedźmy z Savannah. Tom III
PREMIERA: 11.02.2016 
Jakaś nieziemska energia przenika senną fasadę urokliwego miasteczka Savannah. W gąszczu wijących się starych uliczek kryje się mroczny sekret, ale tylko nieliczni zdają sobie z tego sprawę. Aż za dobrze wie o nim rodzina Mercy Taylor, najpotężniejszych czarownic amerykańskiego Południa. 
Mercy i jej mąż cieszą się na myśl o nieodległych narodzinach, wyczekując momentu, kiedy częścią ich życia stanie się malutka Colin. Jednak po niepokojącej wizycie dawnego wroga Mercy uświadamia sobie, że czarna magia znów jest w grze i ktoś – lub coś – zamierza pozbyć się jej samej oraz jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Żeby odkryć prawdę, będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę. 
Trzecia i ostatnia książka z serii Wiedźmy z Savannah, w której miłość,                                                                  zdrada, magia i mrok składają się na niepowtarzalną mieszankę. 

Ja, Ty, My 
Książka wspólnych zapisków 
PREMIERA: 17.02.2016 
Tu nie ma złych odpowiedzi! Nie ma ograniczających Cię zasad! W tej książce jesteś cały TY i drugi Ty i… To po prostu Wasza książka :) 
Rozwiń skrzydła, puść wodze fantazji i baw się! 
Oto książka bez reguł, która zapewni świetną zabawę – a także podpowie Ci coś o Tobie i Twoich przyjaciołach. A przede wszystkim pozwoli nietypowo spędzić czas. 
Ciasteczkowe wróżby, gryzmolenie wspólnego portretu, układanie Waszego piosenkowego hymnu – wygłup i relaks, albo jak wolisz: chwila namysłu i okazja do rozmowy – także o sprawach, o których nie wiadomo jak zacząć rozmowę. 
Ale najbardziej to jest po prostu………. (dopisz własne oczekiwanie od                                                                  tej książki!) 
Wieczna 
Wodospady cienia po zmroku. Tom II 
PREMIERA: 17.02.2016 
Druga część przygód Delli – wampirzycy z charakterem.
Kiedy Della zaczyna sądzić, że jakoś udaje jej się ogarniać swoje życie, zaskakuje ją kolejna przemiana… po której nic już nie będzie takie samo. Również zasady, którymi musi się kierować. 
Odkąd stała się wampirem, w świecie ludzi czuła się jak wyrzutek. Chociaż wydawało jej się, że w końcu odnalazła swoje miejsce w Wodospadach Cienia, teraz jej życie po raz kolejny wywraca się do góry nogami. Zaatakowana przez śmiertelny wirus wampirzyca musi dokonać trudnego wyboru. Czy się odrodzić... To dla niej jedyna szansa na przetrwanie, ma jednak swoją cenę: nieodwołalnie wiąże ją z Chase’em, wysokim, mrocznym i pociągającym wampirem, który potrafi niemal jednocześnie ją rozśmieszyć i doprowadzić do furii. 
Chase zna już zbyt wiele jej tajemnic, a wieczna więź między nimi jest ostatnią rzeczą, której pragnie Della. Co gorsza, nie do końca wie, co ta więź oznacza. Czy pociąg, który czuje do Chase’a, jest prawdziwy? Czy los kryje dla niej coś jeszcze w zanadrzu? I co oznacza to dla Steve’a, tego zmiennokształtnego przystojniaka, którego pocałunki sprawiają, że Delli miękną kolana? 
Teraz serce Delli musi przyjąć jeszcze jeden cios. Podczas pracy nad pewną sprawą odkrywa szokujące fakty o przeszłości swojego ojca, a to sprawia, że zaczyna kwestionować wszystko, co jej zdaniem było prawdą… i własne miejsce w świecie, który tak kocha. 

Czy wspominałam, że Cię potrzebuję? 
Tom II 
PREMIERA: 02.03.2015 
Drugi tom popularnej trylogii o zakazanej miłości. 
Od pamiętnych wakacji w Santa Monica upłynęły już dwa lata. Eden i Tyler nie widzieli się przez ten czas, dla dobra rodziny próbując zapomnieć o uczuciu, jakie się między nimi zrodziło. Gdy jednak spotykają się w Nowym Jorku, by spędzić tam wspólnie kolejne lato, nie potrafią udawać. Oddaleni od przyjaciół i rodziców, sami wśród niezliczonych atrakcji Wielkiego Jabłka, zaczynają rozumieć, że ich miłość wykracza poza zwykły wakacyjny flirt. 
Teraz czas na zmierzenie się z rzeczywistością i kilka ważnych postanowień. Jak zareaguje na nie rodzina? Czy związek Eden i Tylera                                                                   przetrwa katastrofalne skutki ich decyzji?
Zbrodnia 
Niezwyciężona. Tom II 
PREMIERA: 16.03.2016 
Druga część emocjonującej trylogii! 
Czasem zbrodnią jest słuchanie głosu swojego serca...
Większość dziewcząt marzy o królewskim ślubie, o balach, fajerwerkach i ucztach do świtu. Dla Kestrel jednak ślub oznacza życie w klatce, którą sama zbudowała. Obawia się wyznać Arinowi prawdę o zaręczynach: że zgodziła się na małżeństwo z księciem pod warunkiem, że Arin odzyska wolność. Bo czy może mu ufać? I czy może w ogóle ufać samej sobie? Jest przecież mistrzynią iluzji jako szpieg na królewskim dworze. Jeśli zostanie nakryta, jej własny kraj ogłosi ją zdrajczynią. Nie może jednak zrezygnować z podjęcia próby zmiany swojego bezwzględnego świata… co doprowadzi ją do szokującego sekretu.
                                                          Jak  wysoka  może  być  cena  niebezpiecznych  kłamstw  i  niegodnych                                                                   zaufania sojuszy?
Armada 
PREMIERA: 13.01.2016 
Najnowsza książka fenomenalnego autora sci-fi, którego Player One wkrótce będzie filmowany przez Stevena Spielberga. 
Zack Lightman całe życie miał głowę w chmurach, marząc, by świat trochę bardziej przypominał filmy i gry komputerowe, które pożera. Niechby jakieś fantastyczne, przełomowe zdarzenie roztrzaskało wreszcie monotonię jego bezbarwnej egzystencji i porwało go na szlaki kosmicznej przygody… W końcu co szkodzi sobie trochę pomarzyć. Ale Zack umie odróżnić rzeczywistość od fantazji. Wie, że tu, w realu, nadpobudliwi nastoletni gracze nie dostają misji zbawiania świata. 
Aż pewnego dnia widzi latający spodek. Więcej: ten statek kosmitów jest jakby żywcem wzięty z gry, której oddaje się co wieczór – popularnego symulatora lotów „Armada”. Nie, nie zbzikował. A jego umiejętności – wraz z umiejętnościami milionów podobnych mu graczy na świecie – będą potrzebne, by uratować planetę. Nareszcie jest jego upragniona szansa! Tylko gdzieś w tyle głowy czai się dziwna wątpliwość – podsycana przez pamięć opowieści sci-fi, z którymi wyrastał – czy coś w tym scenariuszu nie wydaje się zanadto… znajome? 
Radosne przetworzenie i inteligentna destrukcja konwencji science-fiction, rozpędzony i zaskakujący thriller, klasyczna opowieść o dojrzewaniu i historia inwazji kosmitów, o jakiej jeszcze nie czytałeś – wszystko w jednej powieści, której nie daje się odłożyć na bok.Trawa bardziej zielona 
PREMIERA: 14.01.2016 
Znaleźć miłość w najmniej spodziewanym momencie. Odkryć w sobie pasję i pozwolić, by marzenia stały się rzeczywistością. Odrzucić schematy, w które wtłoczyło nas życie, i wreszcie nabrać wiatru w żagle. Otworzyć się na pojawiające się na naszej drodze możliwości i odnaleźć siebie… 
Nic nie zapowiadało takiego rozwoju wypadków. Pochopnie podjęta decyzja o małżeństwie postawiła 30-letnią Maję na życiowym rozdrożu. Papierowe małżeństwo, praca nie dająca prawdziwej satysfakcji, samotność, poczucie wypalenia. Wszystko zmieniło się jednak podczas krótkiego wypadu z przyjaciółką na Mazury. To tamtejsze spotkanie dało Mai i Moni impuls do życiowych zmian. Życie nie zawsze toczy się jednak liniowo, a konsekwencje pewnych decyzji ujawniają się w najmniej spodziewanym momencie, ku zaskoczeniu otoczenia, a nawet samych zainteresowanych. 
Trawa bardziej zielona to pogodna i ciepła książka o odnajdywaniu                                                                      zagubionej pasji życia, o potrzebie bliskości, którą odczuwa każdy z nas.

Moim "must have" z tej listy to oczywiście "Kuracja samobójców", po prostu muszę wiedzieć, jak to wszystko potoczy się dalej ♥  
A Wy widzicie tu coś, co koniecznie musicie przeczytać?

24 komentarze :

 1. Ja chcę "Kurację samobójców", bo jestem w trakcie czytania pierwszej części i "Zbrodnię" ^^

  Pozdrawiam :*
  ksiazki-mitchelii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnia propozycja mnie przekonuje - okładka ma w sobie TO COŚ :)
  Pozdrawiam!
  Wesołych Świąt!

  www.maialis.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektórych pozycji nie mogę się doczekać, o innych wcześniej nawet nie słyszałam.
  Buziaki!
  www.filigranoowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mnie zainteresowała pierwsza i druga książeczka! :)

  Pozdrawiam,
  http://miedzypolkami-ksiazki.blogspot.com/2015/12/dzien-20-albo-albo-tag.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Obawiam się, że raczej nie ma tutaj nic dla mnie - ale raczej mnie to nie dziwi, bo to też nie jest wydawnictwo, które wydaje książki w moim guście. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo mnóstwo świetnych książek się zapowiada :3

  OdpowiedzUsuń
 7. "Ja, ty, my..." i "Trawa bardziej zielona" - dopisuję do listy potrzeb mojej biblioteczki. Dzięki za inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ooo, ile świetnych nowości się zapowiada! Co prawda większość to kontynuacje, ale "Złe dziewczyny nie umierają" zapowiada się bardzo ciekawie. I ta okładka... może naprawdę wzbudzić skrajne emocje. Czuję, że pierwszy kwartał z Feerią będzie bardzo emocjonujący, no i w jakiś sposób zachęcił mnie do sięgnięcia po pierwsze tomy tychże serii. Muszę przeczytać "Pojedynek"!
  A co teraz czytasz? Ja nie mogę się zdecydować "Tajemny ogień", "Dziedzictwo" C. J. Daugherty czy "Drugą szansę" Miszczuk? Co radzisz :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie na recenzję "Rywalek"!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również jestem ciekawa książki "Pojedynek", recenzje są chyba dość podzielone.
   Kurcze, przepraszam, że tak późno odpisuję :/ Koniecznie czytaj "Tajemny ogień", bo książka bardzo mnie ciekawi i z chęcią przeczytam recenzję ^^
   Co ja czytam? Właśnie biorę się za "Obsydian". WRESZCIE! Każdy tak chwali, a teraz mam okazję sama się przekonać :D Czytałaś może lub planujesz?

   Usuń
 9. Jeżeli pspodoa mi się pierwsza część to z pewnością przezuyam Kuracje Samobójców.
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam:
  kruczegniazdo94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. "Trawa bardziej zielona" mnie zainteresowała. Poczekam jednak na pierwsze recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 11. "Armada" mnie zaintrygowała ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja muszę przeczytać "Kurację samobójców" co do "Pustki" to jeszcze nie wiem, bo nie przeczytałam 2 części. :(

  OdpowiedzUsuń
 13. No niestety, ale żadną z tych pozycji nie jestem jakoś szczególnie zainteresowana. ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Szykują się naprawdę świetne nowości, już nie mogę się doczekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Trawa bardziej zielona i Złe dziewczyny nie umierają to pozycje dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Tyle ciekawych nowości!
  Koniecznie muszę przeczytać "Zbrodnie", "Czy wspominałam, że Cię potrzebuję?" i "Kuracje samobójców" :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie~ Nataliaaa
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapowiada się ciekawy rok :D
  Najbardziej czekam na "Czy wspominałam, że Cię potrzebuję?" i "Kurację samobójców".
  Nominowałam Cię do Świątecznego Berka Książkowego. Byłoby mi bardzo miło, gdybyś zdecydowała się go wykonać ;)
  http://thebookishcity.blogspot.com/2015/12/wesoych-swiat-swiateczny-berek-ksiazkowy.html
  Pozdrawiam i życzę wesołych świąt! ♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Feeria jak zwykle szykuje mnóstwo ciekawych premier :D Osobiście najbardziej czekam na "Czy wspominałam, że Cię potrzebuje?" oraz "Zbrodnia", a z książek które nie są kontynuacjami zainteresowała mnie "Trawa bardziej zielona" :)

  OdpowiedzUsuń
 19. A ja spamuję i serdecznie zapraszam Cię do akcji "Wędrująca książka", którą organizuję. Więcej szczegółów w linku: http://www.recenzjapisanaemocjami.pl/2015/12/wedrujaca-ksiazka.html

  Serdecznie pozdrawiam i życzę cudownego Nowego Roku!!

  Ps. Bardzo proszę o pomoc w rozpowszechnieniu akcji. Będę wdzięczna!

  OdpowiedzUsuń
 20. Będzie się działo w styczniu. :-) Najbardziej czekam na książkę "Trawa bardziej zielona". Wszystkiego dobrego w nowym roku. :-)

  OdpowiedzUsuń

Och, jesteś! Czekałam na Ciebie! Wybaczam spóźnienie - lepiej późno niż wcale :D No to czytaj i komentuj (nie musisz się podlizywać, pisz co myślisz :D)!
Twój komentarz znaczy dla mnie więcej niż myślisz, to taka drobnostka, a jak motywuje! Uwielbiam czytać komentarze i na nie odpowiadać! Jeśli zostawisz po sobie ślad, to na pewno Cię odwiedzę, możesz zostawić linka - będzie mi łatwiej.
Och, uwielbiam Cię, drogi czytelniku ♥

Bądź tu teraz © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka